Chytrá domácnost, když už dům není jen o designu, ale i o technologiích

Chytrá domácnost, když už dům není jen o designu, ale i o technologiích.

Elektronika obklopuje naše každodenní životy, nedokážeme si představit život bez chytrých telefonů, automobilů, spotřebičů. Nyní Vám s radostí představuji chytré domy s uceleným systémem Real Smart Home Loxone.

Pokud stavíte, nebo už máte postaveno, dáte mi určitě za pravdu, že jste o moderních technologiích  určitě slyšeli.
Při projektování domu je pro většinu lidí důležitý vzhled domu zvenčí a samozřejmě i krásný interiér, který reprezentuje rodinu a pracuje se všemi rodinnými požadavky a potřebami. Interiér musí být funkční, přehledný a krásný hlavně pro obyvatele domu. Ale všichni víme, že dům je o větších starostech a že bydlení v bytě bylo mnohem jednodušší na údržbu, ovládání a úklid. Čas je velice cenný a proto věřím, že oceníte trochu technologie pro bezstarostný, pohodlný a funkční domov i vy.

V krátkosti co chytrá domácnost Loxone umí:
Světla a světelné nálady
Pomocí světelných nálad budete mít světlo a jeho atmosféru ve správný čas. Podle vašich požadavků si nastavíte intenzitu, kombinace a barvu světla v místnosti. Světla v domě pracují s časem. Nebudou ostře svítit v noci, když půjdete na toaletu, ale budou příjemná tak, aby vás úplně neprobudili.
Vše můžete ovládat chytrými panely nebo aplikací.

Topení a klimatizace
Rozdílné teploty v místnostech podle vašich potřeb jsou samozřejmostí. Lehce nastavíte a budete vždy mít po ruce informace o teplotách.

 

Stínění domácnosti
Protože chytrá domácnost Loxone pracuje s informace o počasí a ví, kde je sever a jih, bude vás mile překvapovat inteligentním stíněním. Umí plynule naklápět žaluzie podle sluníčka, ráno vás může vzbudit nebo naopak nechat déle spát.
V zimě oceníte, že bude stínění pracovat tak, aby vám ušetřilo co nejvíce energie za vytápění a slunce pracovalo pro vás. Šetří energii za vytápění i klimatizování. A protože vaše soukromí je důležité, večer se postará o zastínění sám.

Multimediální zábava
Toužíte po vaší oblíbené hudbě ve sprše? S Real Smart Home nic není problém. Budík jako oblíbená stanice rádia, domovní zvonek jako písnička nebo relaxační hudba na toaletě. V každé místnosti možnost nastavení si podle potřeb. Jó a na vylekání nežádoucích lidí v domě poslouží i jako alarm. 

Bezpečí
Cítit se doma bezpečně je to nejdůležitější. Proto dům nikdy nespí a bdí nad domovem v noci i ve dne kdy jste v práci. Včas vám nahlásí nezvané hosty a pokusí se je zahnat.

Řízení technologií
Loxone Smart Home umí výrazně snížit výdaje za energii pomocí slunečního záření se kterým umí pracovat. Vaše nepoužívané spotřebiče se automaticky odpojí od sítě ve chvílích, kdy je nepotřebujete využívat.

 

Rádi vám s tím pomůžeme a společně s funkčním a designovým interiérem dotáhneme váš dům k dokonalosti s certifikovaným partnerem Loxone, kterým je BScom.

I přesto, že to zní hrozně složitě, tak věřte, že to tak složité není a výčet funkcí je mnohem hlubší a má mnohem více užitečných funkcí.
Nebojte se zeptat, nezávazně Vám spočítáme technologie pro dům, ukážeme co vše je možné a Vy sami pak posoudíte, jestli chcete mít budoucnost v kapse, protože chytrá domácnost je budoucnost, která za pár let bude samozřejmostí.