Jak to funguje?

Nebojte se mě.

 

Chystáte se rekonstruovat nebo stavět zgruntu? Nevíte si rady s novým interiérem ani sami se sebou? Jste nerozhodní a chcete to mít krásné?

Často od Vás dostávám zprávy o Vaší chystané rekonstrukci a Vaší bezradnosti. Jsem ráda, že jste mě našli.

Celá rekonstrukce, budování je náročný proces, je to stresující, často Vás to naprosto vysílí a výsledek je nekonečně daleko. Abychom Vám tuto dlouhou přípravnou akci zpříjemnili, vytvoříme společně návrh a vše důležité a zásadní probereme ještě před tím, než po Vás tyto informace někdo bude chtít.

 

Jak to bude probíhat?

První setkání:
(rekonstrukce)

Naplánujeme si společně první schůzku, ideálně na místě rekonstrukce. Vše si zaměřím, koukneme se na problematiku, probereme Vaše představy a porovnáme s možnostmi.

 

(novostavba)
S architektem, projektantem řešíte poslední úpravy dispozice a jste připraveni na stavbu. Ideální čas mě kontaktovat, říkáte si určitě, že je to zbytečně brzo, ale věřte, že čas letí a není nic lepšího než mít jasno a řešit případné úpravy interiéru včas.

Pokud se zákazníkem setkávám poprvé již u hotové stavby, často řešíme nevyhovující podmínky a musíme vše přizpůsobovat, což není ideální. Pro Vás je to bydlení na celý život a chcete přeci mít z prostorů co největší užitek. 

 

V tomto případě se setkáváme u dobré kávy nad projektem a s radostí poslouchám Vaše nadšené nápady, jak si představujete bydlet.

(on-line návrh)

 

Jste z daleka a chcete návrh ode mě? Nevadí, stačí mi zaslat plánek s kótami, několik fotek a Vaši představu.

 

Čekání na návrh:

Standardně od zaměření, přijetí projektu nebo půdorysu mi vytvoření návrhu trvá mezi 14ti až 19ti dny podle vytížení. Čekat můžete prvotní návrh, který nám bude sloužit pro lepší a konkrétnější povídání o vašem novém interiéru.

Od této doby spolu budeme hodně mluvit o Vašich představách a je to zásadní k dopracování se výsledku. Návrh spolu řešíme do té doby, než jste s podobou spokojeni.

 

Odsouhlasení návrhu:

Jakmile víme, jak to celé bude vypadat, připravím pro Vás orientační rozkresy s kótami nábytku. Tyto kóty jsou orientační a každý z řemeslníků si je musí upřesnit a přeměřit.

Výroba:

Výrobu si můžete nechat zajistit podle Vámi vybraných firem, můžeme také vše zařídit my. To už záleží na Vás, ráda Vám i poskytnu doporučení na řemeslníky se kterými mám výborné zkušenosti.

 

Něco navíc:

Chcete to mít dokonalé se vším všudy a budete ode mě chtít i konkrétní výběr dekorací, zařizovacích předmětů nebo světel? Můžeme se dohodnout na čemkoli co pro Vás bude důležité, můžeme jet spolu nakupovat, vybírat i dekorovat.

Na závěr:

Ať už řešíte své bydlení jakkoli, snažte se nedělat si interiér zbytečně složitý a překombinovaný. Myslete na své věci, kolik místa pro ně potřebujete a také velice důležité promyslet, jestli ty všechny věci potřebujete. Není lepší čas pro roztřídění věcí než při rekonstrukci či stěhování!
Taky věřte, že i když se na výsledek těšíte, bude to trnitá cesta, ale výsledek bude stát za to ať už využijete službu designéra nebo ne.


Budu se těšit na Vaše zprávy a doufám, že Vám tento článek pomohl v představě, co ode mě čekat.

 

Dominika S.